In dit Blogfeestje kun je onze drie favorieten bekijken en kondigen we het Herfstblogfeestje 2017 aan!
Weet je nog niet helemaal wat het blogfeestje inhoudt, lees dan dit bericht: Link parties, wat en waarom? - Blogfeestje #1.
Weet je nog niet helemaal wat het blogfeestje inhoudt, lees dan dit bericht: Link parties, wat en waarom? - Blogfeestje #1.

Co-hosts gezocht voor het Hefstblogfeestje!

Volgende week willen we weer van start gaan met een Herfstblogfeestje. Net als vorig jaar mag je weer onbeperkt links met het thema herfst toevoegen. Bijvoorbeeld recepten, DIY's, knutselideeën, decoratie-inspiratie, najaarsmode, etc. De berichten mogen nieuw of oud zijn. Dit feestje zal een paar weken 'open' staan en in de tussentijd zijn er geen andere Blogfeestjes.
We zijn nu een tijdje met co-hosts bezig en het leek ons leuk om ook wat co-hosts bij het Herfstblogfeestje te betrekken. Wat dus nieuw is dit jaar, is dat we het feestje willen geven met meerdere co-hosts. Lijkt dit je leuk? Geef je dan voor woensdag 11 oktober op als co-hosts bij één van de vaste gastvrouwen. Op donderdag 12 oktober krijg je alle informatie en zaterdag 14 oktober dient het Herfstblogfeestje om 06:00 uur online te staan. De rest van de taken van een co-host kun je hier lezen.
De favorieten van blogfeestje #36

De favoriet van is deze week van Cookies and Carrot Sticks. Nicole deelde een gezond recept voor ovengebakken pompoen donuts.
Volg Janske via:
Blog | Facebook | Bloglovin' | Twitter | Pinterest | Instagram

Esmeralda koos voor een bericht van Volgmama, namelijk dit heerlijk uitziende recept voor nachos met gehakt, groenten en kaas.
Volg Esmeralda via:
Blog | Facebook | Bloglovin' | Twitter | Pinterest | Instagram

Mijn favoriet deze week is van Burn Out Mama. Zij knutselde, samen met haar kinderen, na een herfstwandeling allerlei kleine meubels van kastanjes.
Volg mij via:
Blog | Facebook | Bloglovin' | Twitter | Pinterest | Instagram
Social media kanalen van het Blogfeestje
Buttons
Om het Blogfeestje nog meer te promoten heb ik twee buttons gemaakt: één voor als je in de spotlight hebt gestaan en één voor als je co-host bent geweest. Het helpt ons erg als je deze button in je zijbalk wilt plaatsen, met een link naar een Blogfeestje erachter.
Blogfeestje favoriet button
Blogfeestje co-host button

Geen opmerkingen:
Een reactie posten