12 augustus 2017

Blogfeestje 29 met co-host Mariëlle van Me-licious

Daar ben ik weer met twee Blogfeestjes achter elkaar. We hebben de afgelopen week lekker van de zomervakantie genoten en het bloggen stond even op een lager pitje. Nog maar één weekje en dan begint school weer bijna! Wat gaat dat toch altijd snel. Hier is in ieder geval weer een nieuw blogfeestje met een nieuwe co-host voor jullie.

Weet je nog niet helemaal wat het blogfeestje inhoudt, lees dan dit bericht: Link parties, wat en waarom? - Blogfeestje #1.


Co-host

Mariëlle blogt op me-licious.com over onder andere beauty, fashion en recepten. Ze is 29 jaar oud en we hebben bijna dezelfde opleiding gedaan, namelijk Communication Multimedia Design. Bedankt dat je ons deze week wilt helpen als co-host Mariëlle!

Wil je ook een keer co-host zijn? Leuk! Meld je dan aan bij één van de vaste gastvrouwen. In dit bericht kun je lezen wat de taken van een co-host zijn.


De favorieten van blogfeestje #28



Mariëlle koost voor dit supergave recept voor eenhoorn popcorn van Annekoen Digitaal. Dat ziet er superleuk en -lekker uit!



Volg Mariëlle via:
Blog | Facebook | Bloglovin' | Twitter | Pinterest | Instagram




Janske koos voor dit herkenbare bericht over boevenstreekjes van een dreumes. Vooral die eerste vind ik erg grappig.



Volg Janske via:
Blog | Facebook | Bloglovin' | Twitter | Pinterest | Instagram




De favoriet van Esmeralda bestaat uit 12 kampeertips voor regenachtige dagen van MetMirjam. De meeste tips zijn sowieso toepasbaar voor slecht weer in de (zomer)vakantie.



Volg Esmeralda via:
Blog | Facebook | Bloglovin' | Twitter | Pinterest | Instagram




Ik koos weer voor haakpatronen van Sophietje, ditmaal drie super schattige gebakjes voor op Innocent flesjes. Te schattig gewoon!



Volg mij via:
Blog | Facebook | Bloglovin' | Twitter | Pinterest | Instagram


Social media kanalen van het Blogfeestje

Volg jij Blogfeestje al op één van deze social media-kanalen?

Facebook
Instagram
Twitter
Pinterest

Buttons

Om het Blogfeestje nog meer te promoten heb ik twee buttons gemaakt: één voor als je in de spotlight hebt gestaan en één voor als je co-host bent  geweest. Het helpt ons erg als je deze button in je zijbalk wilt plaatsen, met een link naar een Blogfeestje erachter.

Blogfeestje favoriet button

Blogfeestje co-host button



Blogfeestje 29



Geen opmerkingen:

Een reactie posten